Spalio 15-16 d. atvykite į „Vilnius Outlet“ vyksiančią Tarptautinę kačių parodą. 

✔ Josera kviečia pasigrožėti ir iš arčiau susipažinti su skirtingomis kačių veislėmis kurių bus apie 25. Jų tarpe bus ir ypač retai parodose matoma mekongo bobteilų veislė bei dar tik pripažinimo keliu einanti elfų veislė, vienu metu išvysite daugiau kaip 200 kačių.

Šį šeštadienį ir sekmadienį nuo 10 val. ryto parodos lankytojai „Vilnius Outlet“ galės grožėtis katėmis iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių – Estijos, Latvijos bei Lenkijos.

Abi dienas vyks WCF kačių ringai, bei įvairūs šou tokie kaip vienspalvių kačių, trumpo plauko kačių, beplaukių kačių ir pusilgio kailio kačių. Taip pat vyks atsiri kačių ir katinų šou. Kaip visada dieną užbaigs finalinis gražiausių kačių konkursas (Best in show). Užsiregistravę parodos dalyviai gaus Josera dovanų.

Žiūrovai renginio metu turės progą pabendrauti su veisėjais, sužinoti apie konkrečių veislių ypatumus, charakterį, priežiūrą ir maitinimą. Tai puiki proga išsirinkti labiausiai asmens gyvenimo būdą ir grožio kriterijus atitinkančią veislę, o galbūt ir atras veislyną iš kurio norės įsigyti naują šeimos narį.

Renginio vieta: Vilnius Outlet, V. Pociūno g. 8, 3 aukštas.

Darbo laikas: 15 d. 10-19 val., 16 d. 10-18 val.

Renginys nemokamas.