JOSERA – „Super Premium“ šunų ir kačių maistas, pagamintas Vokietijoje

Naudodami JOSERA galite būti tikri: esame Vokietijos specialistai kuriantys aukščiausios klasės maistą naminiams gyvūnams remdamiesi savo daugiau nei 75-erių metų sukaupta patirtimi bei kompetencija. Jūsų augintinio sveikata, išskirtinis maisto skonis, puikus virškinamumas ir tinkamumas yra svarbiausi mūsų „Super Premium“ maisto šunims ir katėms prioritetai. Jei nuspręsite šerti savo augintinį mūsų produktais, gausite su atsidavimu sukurto pašaro  („petfood with passion") naminiams gyvūnams.

 

JOSERA kokybės garantija

Neabejokite, kad JOSERA šunų ir kačių maistas turi išvardintas savybes. Aukščiausios klasės naminių gyvūnų maisto specialistai, remiasi 75 metų trukmės patirtimi ir tyrimais. Kas nusprendžia naudoti JOSERA prekės ženklą, gauna „Petfood with passion“. Šiais žodžiais įsipareigojama naudoti „Super Premium“ receptus, pagal kuriuos Jūsų šunims ir katėms gaminami vertingas augintinių maistas. Plačiame asortimente Jūsų keturkojams rasite puikaus maisto visiems gyvenimo etapams. Įsitikinkite patys. 

 

Produktų kūrimas. Jūsų numylėtiniams – tik geriausia

Vertingas naminių gyvūnų maistas Jūsų keturkojams turi būti ne tik skanus, bet ir gerai įsisavinamas bei atitikti jų individualius poreikius. Todėl vertingas JOSERA produktų receptūras pagal naujausias žinias kuria dietologų bei moksle ir praktikoje dirbančių specialistų komanda. Ekspertai visada domisi pasaulinėmis gyvūnų mitybos tendencijomis ir į savo receptūras įtraukia naujausius pripažintų gyvūnų mitybos mokslininkų atradimus.


Reikia profesionalų pagalbos? Mūsų veterinarijos gydytojų - konsultantų komanda Jums mielai padės! Susisiekite >>