Product was successfully added to your shopping cart.

Daugiau, kaip 40-ies profesionalų komanda yra pasiruošusi jums padėti!

KAS MES?

Nuolat auganti, iššūkių nebijanti ir į klientą orientuota profesionalų komanda, dirbanti veterinarams, gyvulių augintojams, ZOO prekių parduotuvėms, veterinarinėms vaistinėms.

KĄ SIŪLOME?

Tikrai daugiau nei tik veterinarinius vaistus, vakcinas, biocidus, veterinarijos instrumentus, pašarus bei pašarų priedus - mes teikiame pažangiausius kompleksinius gyvūnų ir gyvulių mitybos, profilaktikos, gydymo sprendimus, padedame jums augti bei siekiame nuolatinio bendradarbiavimo ir aukščiausio kliento pasitenkinimo lygio.

KUO MES YPATINGI?

Asortimentas, operatyvumas, aukšti standartai – yra mūsų kertiniai išskirtinumai ir sėkmę lėmę veiksniai. Esame ilgalaikiai pasaulio veterinarijos gigantų atstovai Lietuvoje, galintys pasiūlyti virš 1500 produktų pozicijų, reikalingų gyvūnų ir gyvulių kasdienėje priežiūroje.

KODĖL MES TARP LYDERIŲ?

Klientų pasitikėjimo dėka, jau 25-erius metus esame vieni lyderiaujančių labai konkurencingoje veterinarijos rinkoje. Atsidavimas ir meilė tam ką darome sąlygoja puikius mūsų veiklos rezultatus. Didžiuojamės žinodami, kad VETFARMO darbą puikiai vertina reikliausi šalies veterinarai, užsienio kompanijos bei partneriai, kuriuos mes atstovaujame Lietuvoje. Mūsų klientai – didžiausi ir sėkmingiausi Lietuvos paukštynai, gyvulininkystės kompleksai, pašarų gamintojai bei veterinarijos gydyklos.

 

KAIP MES DIRBAME?

Jūsų ir mūsų tikslai – vienodi – greitai ir efektyviai išspręsti visas jūsų problemas ir padėti bet kokio poreikio atveju. Todėl save laikome ne pardavėjais, o gyvūnų sveikatos ir gerovės konsultantais. Galime pasigirt nauja ir išmania logistikos sistema, visus aukščiausius keliamus reikalavimus atitinkančiu logistikos sandėliu, garantuojančiu saugų preparatų sandėliavimą, operatyvų pristatymą visoje Lietuvoje bei produktų atsekamumą.

STRAIPSNIAI
naujienos
DAIRY PILOT GREEN - naujiena iš JOSERA!
Dairy Pilot Green - novatoriškas ekologiškas produktas skirtas naudoti visu laktacijos periodu, sudėtyje yra augalinis veikliųjų medžiagų kompl
naujienos
Žiemos iššūkiai veršeliams

Su aplinkos temperatūriniais pokyčiais kartu atkeliauja ir iššūkiai veršelių augintojams. Subjur

naujienos
Karščio stresas: galimi pavojai ir sprendimai
Karščio sukeltas stresas pasireiškia, kai sutrinka normali termoreguliacija ir gyvūno organizmas nesugeba eliminuoti susikaupusio šilumos pertekl
naujienos
Beglobiams gyvūnams dovanojame net 11 tonų sauso pašaro
Bendrovė „Vetfarmas“, 15 metų atstovaujanti šunų ir kačių pašarų prekės ženklui „Josera“, šalies gyvūnų prieglaudoms skiria milž

Naujienlaiškio
Prenumerata

Sužinokite pirmi apie naujausius produktus ir pasiūlymus.