Product was successfully added to your shopping cart.

Daugiau, kaip 40-ies profesionalų komanda yra pasiruošusi jums padėti!

KAS MES?

Nuolat auganti, iššūkių nebijanti ir į klientą orientuota profesionalų komanda, dirbanti veterinarams, gyvūnų augintojams, ZOO prekių parduotuvėms, veterinarinėms vaistinėms.

KĄ SIŪLOME?

Tikrai daugiau nei tik veterinarinius vaistus, vakcinas, biocidus, veterinarijos instrumentus, gyvūnų maistą - mes teikiame pažangiausius kompleksinius gyvūnų mitybos, profilaktikos, gydymo sprendimus, padedame Jums augti bei siekiame nuolatinio bendradarbiavimo ir aukščiausio kliento pasitenkinimo lygio.

KUO MES YPATINGI?

Asortimentas, operatyvumas, aukšti standartai – yra mūsų kertiniai išskirtinumai ir sėkmę lėmę veiksniai. Esame ilgalaikiai pasaulio veterinarijos gigantų atstovai Lietuvoje, galintys pasiūlyti virš 1500 produktų pozicijų, reikalingų gyvūnų kasdienėje priežiūroje.

KODĖL MES TARP LYDERIŲ?

Klientų pasitikėjimo dėka, jau 28-erius metus esame vieni lyderiaujančių labai konkurencingoje veterinarijos ir prekių gyvūnams rinkoje. Atsidavimas ir meilė tam ką darome sąlygoja puikius mūsų veiklos rezultatus. Didžiuojamės žinodami, kad VETFARMO darbą puikiai vertina reikliausi šalies veterinarai, užsienio kompanijos bei partneriai, kuriuos mes atstovaujame Lietuvoje.

 

KAIP MES DIRBAME?

Jūsų ir mūsų tikslai – vienodi – greitai ir efektyviai išspręsti visas Jūsų problemas ir padėti bet kokio poreikio atveju. Todėl save laikome ne pardavėjais, o gyvūnų sveikatos i gerovės konsultantais. Galime pasigirt nauja ir išmania logistikos sistema, visus aukščiausius keliamus reikalavimus atitinkančiu logistikos sandėliu, garantuojančiu saugų preparatų sandėliavimą, operatyvų pristatymą visoje Lietuvoje bei produktų atsekamumą.

STRAIPSNIAI
naujienos
Vetoquinol seminaras apie Osteoartritą
Veterinarijos gydytojus kviečiame dalyvauti internetiniame 4 seminarų cikle apie Osteoartritą. Skaityti
naujienos
Tarptautinė kačių paroda
Spalio 15-16 d. atvykite į „Vilnius Outlet“ vyksiančią Tarptautinę kačių parodą. Skaityti
naujienos
Akcija: pirkite DRONTAL ir gaukite Maxima čekių
Pirkite DRONTAL ir PROFENDER endoparazitinių priemonių už 100 Eur be PVM - gaukite 20 Eur MAXIMA čekį dovanų! Skaityti
naujienos
Visų veislių paroda Birštone
Kviečiame visus šunų šeimininkus ir mylėtojus kartu su augintiniais atvykti į Visų veislių parodą, kuri įvyks rugpjūčio 27-28 d. Birštone

Naujienlaiškio
Prenumerata

Sužinokite pirmi apie naujausius produktus ir pasiūlymus.