Product was successfully added to your shopping cart.

Daugiau, kaip 40-ies profesionalų komanda yra pasiruošusi jums padėti!

KAS MES?

Nuolat auganti, iššūkių nebijanti ir į klientą orientuota profesionalų komanda, dirbanti veterinarams, gyvūnų augintojams, ZOO prekių parduotuvėms, veterinarinėms vaistinėms.

KĄ SIŪLOME?

Tikrai daugiau nei tik veterinarinius vaistus, vakcinas, biocidus, veterinarijos instrumentus, gyvūnų maistą - mes teikiame pažangiausius kompleksinius gyvūnų mitybos, profilaktikos, gydymo sprendimus, padedame Jums augti bei siekiame nuolatinio bendradarbiavimo ir aukščiausio kliento pasitenkinimo lygio.

KUO MES YPATINGI?

Asortimentas, operatyvumas, aukšti standartai – yra mūsų kertiniai išskirtinumai ir sėkmę lėmę veiksniai. Esame ilgalaikiai pasaulio veterinarijos gigantų atstovai Lietuvoje, galintys pasiūlyti virš 1500 produktų pozicijų, reikalingų gyvūnų kasdienėje priežiūroje.

KODĖL MES TARP LYDERIŲ?

Klientų pasitikėjimo dėka, jau 28-erius metus esame vieni lyderiaujančių labai konkurencingoje veterinarijos ir prekių gyvūnams rinkoje. Atsidavimas ir meilė tam ką darome sąlygoja puikius mūsų veiklos rezultatus. Didžiuojamės žinodami, kad VETFARMO darbą puikiai vertina reikliausi šalies veterinarai, užsienio kompanijos bei partneriai, kuriuos mes atstovaujame Lietuvoje.

 

KAIP MES DIRBAME?

Jūsų ir mūsų tikslai – vienodi – greitai ir efektyviai išspręsti visas Jūsų problemas ir padėti bet kokio poreikio atveju. Todėl save laikome ne pardavėjais, o gyvūnų sveikatos i gerovės konsultantais. Galime pasigirt nauja ir išmania logistikos sistema, visus aukščiausius keliamus reikalavimus atitinkančiu logistikos sandėliu, garantuojančiu saugų preparatų sandėliavimą, operatyvų pristatymą visoje Lietuvoje bei produktų atsekamumą.

STRAIPSNIAI
naujienos
JOSERA super-premium maistas augintiniams
JOSERA – „Super Premium“ šunų ir kačių maistas, pagamintas Vokietijoje. Augintinio sveikata, išskirtinis maisto skonis, puikus virškinamum

Naujienlaiškio
Prenumerata

Sužinokite pirmi apie naujausius produktus ir pasiūlymus.