0

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
DANTŲ VALYMO RINKINYS

DANTŲ VALYMO RINKINYS

5,11 €

(Sandėlyje yra)

Atgal

DANTŲ PASTA TABLETĖMIS, 30 tab.

Atgal

ŠAMPŪNAS „ANTI - ITCHING“, 300 ml

DANTŲ VALYMO RINKINYS

Greita peržiūra

Dantų pasta + dvigalvis dantų šepetėlis + masažinis šepetėlis = sveikesnė burna ir gaivus kvapas

5,11 €

Prekės būklė: Sandėlyje yra

Detalės

SAVYBĖS

Vitalveto dantų higienos priemonių rinkinys padeda išsaugoti sveikus jūsų augintinio dantis ir naikina blogą kvapą. Reguliariai neprižiūrint, ant dantų kaupiasi apnašos. Tai sukelia blogą burnos kvapą. Dantys tampa trapūs, dėl ko vėliau gali visiškai iškristi. Burnos nepriežiūra taip pat gali sukelti sunkių infekcijų grėsmę. Reguliarus dantų pastos ir šepetėlio naudojimas riboja dantų apnašų susidarymą bei padeda jas pašalinti. Tai efektyviausias būdas užtikrinti, kad jūsų augintinio burna būtų sveika. Vitalveto dantų pasta pagaminta iš ekstraktų, turinčių antiseptiniųsavybių ir mikro abrazyvinių komponentų, sustiprinančių mechaninį poveikį. Ypatingai gardi sausainių skonio pasta palengvina dantų valymą. Dantų šepetėlis turi dvi skirtingo dydžio galvutes: didelių veislių šunims, turintiems platesnius dantis, ir mažesnių veislių šunims, turintiems smulkius, sunkiai pasiekiamus dantis. Masažiniu pirštu galite švelniai masažuoti savo augintinio dantenas, kad jos būtų sveikesnės, o žandikaulis stipresnis. Jį paprasta naudoti, o gyvūnui nėra skausmingas.

NAUDOJIMAS: 

Svarbu savo augintinį pratinti prie dantų valymo nuo mažens. Pradėkite nuo manipuliavimu žandikauliu. Jei yra galimybės, supažindinkite gyvūną su šepetėliais ir dantų pasta nuo dviejų mėnesių amžiaus. Pradžioje, galite naudoti skanėstus kaip atlygį, kad paskatinti šepetėlių ir pastos naudojimą. Būkite atsargūs pirmomis dienomis, nes dantų valymas gyvūnui suteiks nepatirtų pojūčių. Leiskite jam mokintis palaipsniui. Išspausti šiek tiek pastos ant šepetėlio. Nuvalyti juo liežuvį ir vidines viršutinio bei apatinio žando puses. Nuryta pasta visiškai nekenksminga. Valyti bent tris kartus per savaitę.

 

SUDĖTIS:

Celiuliozė, derva, sorbitolis, silicio dioksidas, tetranatrio pirofosfatas, vanduo, sausainių aromatas. PAKUOTĖ: 85 g pasta, 2 dydžių šepetėliai.

Papildoma informacija

Produkto svoris Ne
  1. Būkite pirmas pakomentaves(usi) šią prekę

Parašyti savo apžvalgą