0

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
ORBENIN EDC (Zoetis)

ORBENIN EDC (Zoetis)

(Sandėlyje yra)

Kainą gali matyti tik patvirtinti specialistai
Atgal

PROMECTINE, 500 ml injekc. tirp. (INVESA)

Atgal

IVOMEC PLUS, injekc. tirpl. inj. 50ml (Merial)

ORBENIN EDC (Zoetis)

Greita peržiūra

Karvėms, užtrūkinimo metu sergančioms kloksacilinui jautrių bakterijų sukeltomis tešmens infekcinėmis ligomis, gydyti ir apsaugoti nuo naujų tešmens infekcijų užtrūkimo metu.


Veiklioji medžiaga. Viename švirkšte (3,6 g) suspensijos yra: kloksacilino 600 mg.


Išlauka. Skerdienai ir subproduktams – 28 paros. Pienui: 96 val. po veršiavimosi, jei gydyta likus ne mažiau kaip 42 paroms iki veršiavimosi, 46 paros (42 paros plius 96 val.) po vaisto naudojimo, jei karvė veršiavosi nepraėjus 42 paroms po gydymo.

Prekės būklė: Sandėlyje yra

Kainą gali matyti tik patvirtinti specialistai

Detalės

Dozės ir naudojimo būdas

Užtrūkinant karvę, paskutinį kartą išmelžus ir kruopščiai nuvalius bei dezinfekavus spenio galą, į ketvirtį per spenio kanalą vieną kartą reikia sušvirkšti vienkartinio švirkšto turinį. Reikia stengtis neužteršti švirkšto antgalio. Sušvirkštus vaistą, rekomenduojama kiekvieną spenį pamerkti į tinkamą spenių mirkalą. Švirkštai gali būti naudojami tik vieną kartą. Vienu metu naudojant Orbeseal, tešmuo papildomai ir geriau apsaugomas nuo galinčių patekti patogeninių mikroorganizmų, įskaitant gramneigiamas bakterijas, ir taip sumaž ėja klinikinio mastito rizika užtrūkimo periodu ir laktacijos pradžioje.

Papildoma informacija

Gyvūno rūšis Galvijams
  1. Būkite pirmas pakomentaves(usi) šią prekę

Parašyti savo apžvalgą