Titulinis > Apie mus

Apie mus

Kas mes?
Mes esame veterinarijos didmenos kompanija, dirbanti veterinarams, gyvulių augintojams, zoo prekių parduotuvėms ir veterinarinėms vaistinėms.


Ką siūlome?
Mes jums siūlome daugiau nei veterinarinius vaistus, vakcinas, biocidus, veterinarijos instrumentus, pašarus bei pašarų priedus - mes teikiame kompleksinius gyvūnų ir gyvulių mitybos, profilaktikos, gydymo pažangiausius sprendimus.


Kodėl mes tarp lyderių?
Jau 20 metų esame vieni lyderiaujančių labai konkurencingoje veterinarijos rinkoje todėl, kad didžiausias mūsų tikslas jūsų gyvūnų sveikata ir gerovė. Atsidavimas leidžia pasiekti gerų rezultatų, o mūsų darbą puikiai vertina reiklūs šalies veterinarai bei užsienio kompanijos, kurias mes atstovaujame Lietuvoje. Tarp mūsų klientų – eilė Lietuvos paukštynų, gyvulininkystės kompleksų, pašarų gamintojų, veterinarijos gydyklų. Dalį produkcijos eksportuojame ir į užsienio rinkas.


Kuo mes ypatingi?
Asortimentas, operatyvumas, aukšti standartai – yra mūsų kertiniai išskirtinumai. Esame ilgalaikiai pasaulio veterinarijos gigantų atstovai Lietuvoje, galintys pasiūlyti virš 600 produktų pozicijų, reikalingų gyvūnų ir gyvulių kasdienėje priežiūroje.


Kaip mes dirbame?
Svarbiausia, kad išspręstume visas jūsų problemas ir padėtume bet kokio poreikio atveju, todėl save laikome ne tiek pardavėjais, tiek gyvūnų sveikatos ir gerovės konsultantais. Turime naują ir specializuotą logistikos sandėlį bei sistemą, leidžiančią pasiūlyti saugų preparatų sandėliavimą, operatyvų pristatymą visoje Lietuvoje bei produktų atsekamumą. 30-ies žmonių komanda yra pasiruošusi jums padėti.